SK-GEN4-70D
4D Systems4D Systems
SK-GEN4-70D Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SK-GEN4-70D
Kaihanga / Waitohu: 4D Systems
Whakaahuatanga hua DISPLAY LCD TFT 7.0" 800X480
Ngā Rauemi: 1.SK-GEN4-70D.pdf2.SK-GEN4-70D.pdf3.SK-GEN4-70D.pdf4.SK-GEN4-70D.pdf5.SK-GEN4-70D.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 789 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 789 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SK-GEN4-70D
Tau Wae SK-GEN4-70D Kaihanga 4D Systems
Whakaahuatanga DISPLAY LCD TFT 7.0" 800X480 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te tiro i te rohe 154.00mm W x 85.92mm H Papamahi -
Raupapa gen4 Ētahi Ingoa 1613-1147
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Atanga I²C, SPI, TTL Tae Peera Red, Green, Blue (RGB)
Rahi Rawa - Pihanga Pihanga 800 x 480 (WVGA)
Poutoro Poto 0.19mm W x 0.18mm H Momo Whakaatu TFT - Color
Whakaatu Aratau Transmissive Rahi Mata Mataara 7" (177.80mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color I²C, SPI, TTL 7" (177.80mm) 800 x 480 (WVGA) Maama LED - White
Tae Papamuri -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SK-GEN4-70D-CLB-SB
SK-GEN4-70D-CLB-SB
Kaihanga: 4D Systems
Whakaahuatanga: DISPLAY LCD TFT 7.0" 800X480
I roto i te taonga: 552 pcs
Tikiake: SK-GEN4-70D-CLB-SB.pdf
RFQ
SK-GEN4-70D-CLB-SB-AR
SK-GEN4-70D-CLB-SB-AR
Kaihanga: 4D Systems
I roto i te taonga: 623 pcs
Tikiake: SK-GEN4-70D-CLB-SB-AR.pdf
RFQ
SK-GEN4-70D-CLB-AR
SK-GEN4-70D-CLB-AR
I roto i te taonga: 648 pcs
Tikiake: SK-GEN4-70D-CLB-AR.pdf
SK-GEN4-50DT-SB
SK-GEN4-50DT-SB
Whakaahuatanga: DISPLAY LCD TFT 5.0" 800X480
I roto i te taonga: 669 pcs
Tikiake: SK-GEN4-50DT-SB.pdf
SK-GEN4-50DT-SB-AR
SK-GEN4-50DT-SB-AR
I roto i te taonga: 614 pcs
Tikiake: SK-GEN4-50DT-SB-AR.pdf
SK-GEN4-70D-CLB-PI
SK-GEN4-70D-CLB-PI
I roto i te taonga: 574 pcs
Tikiake: SK-GEN4-70D-CLB-PI.pdf
SK-GEN4-50DT-SB-PI
SK-GEN4-50DT-SB-PI
I roto i te taonga: 605 pcs
Tikiake: SK-GEN4-50DT-SB-PI.pdf
SK-GEN4-50DT
SK-GEN4-50DT
I roto i te taonga: 788 pcs
Tikiake: SK-GEN4-50DT.pdf
SK-GEN4-70D-CLB
SK-GEN4-70D-CLB
I roto i te taonga: 650 pcs
Tikiake: SK-GEN4-70D-CLB.pdf
SK-GEN4-70D-AR
SK-GEN4-70D-AR
I roto i te taonga: 653 pcs
Tikiake: SK-GEN4-70D-AR.pdf
SK-GEN4-50DT-AR
SK-GEN4-50DT-AR