SK-GEN4-43D
4D Systems4D Systems
SK-GEN4-43D Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SK-GEN4-43D
Kaihanga / Waitohu: 4D Systems
Whakaahuatanga hua DISPLAY LCD TFT 4.3" 480X272
Ngā Rauemi: 1.SK-GEN4-43D.pdf2.SK-GEN4-43D.pdf3.SK-GEN4-43D.pdf4.SK-GEN4-43D.pdf5.SK-GEN4-43D.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SK-GEN4-43D
Tau Wae SK-GEN4-43D Kaihanga 4D Systems
Whakaahuatanga DISPLAY LCD TFT 4.3" 480X272 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te tiro i te rohe 95.04mm W x 53.86mm H Papamahi -
Raupapa gen4 Ētahi Ingoa 1613-1142
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Atanga I²C, SPI, TTL Tae Peera Red, Green, Blue (RGB)
Rahi Rawa - Pihanga Pihanga 480 x 272
Poutoro Poto 0.20mm W x 0.20mm H Momo Whakaatu TFT - Color
Whakaatu Aratau Transmissive Rahi Mata Mataara 4.3" (109.22mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color I²C, SPI, TTL 4.3" (109.22mm) 480 x 272 Maama LED - White
Tae Papamuri -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SK-GEN4-43D-AR
SK-GEN4-43D-AR
Kaihanga: 4D Systems
Whakaahuatanga: DISPLAY LCD TFT 4.3" 480X272
I roto i te taonga: 1070 pcs
Tikiake: SK-GEN4-43D-AR.pdf
RFQ
SK-GEN4-43D-CLB-SB-AR
SK-GEN4-43D-CLB-SB-AR
Kaihanga: 4D Systems