SK-GEN4-35D
4D Systems4D Systems
SK-GEN4-35D Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SK-GEN4-35D
Kaihanga / Waitohu: 4D Systems
Whakaahuatanga hua DISPLAY LCD TFT 3.5" 480X320
Ngā Rauemi: 1.SK-GEN4-35D.pdf2.SK-GEN4-35D.pdf3.SK-GEN4-35D.pdf4.SK-GEN4-35D.pdf5.SK-GEN4-35D.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SK-GEN4-35D
Tau Wae SK-GEN4-35D Kaihanga 4D Systems
Whakaahuatanga DISPLAY LCD TFT 3.5" 480X320 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te tiro i te rohe 49.00mm W x 73.40mm H Papamahi -
Raupapa gen4 Ētahi Ingoa 1613-1307
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Atanga Parallel/Serial Tae Peera Red, Green, Blue (RGB)
Rahi Rawa - Pihanga Pihanga 480 x 320 (HVGA)
Poutoro Poto 0.15mm W x 0.15mm H Momo Whakaatu TFT - Color
Whakaatu Aratau Transmissive Rahi Mata Mataara 3.5" (88.90mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel/Serial 3.5" (88.90mm) 480 x 320 (HVGA) Maama LED - White
Tae Papamuri -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SK-GEN4-32PT-AR
SK-GEN4-32PT-AR
Kaihanga: 4D Systems
Whakaahuatanga: DISPLAY LCD TFT 3.2" 240X320
I roto i te taonga: 1285 pcs
Tikiake: SK-GEN4-32PT-AR.pdf
RFQ
SK-GEN4-35D-CLB
SK-GEN4-35D-CLB
Kaihanga: 4D Systems
Whakaahuatanga: DISPLAY LCD TFT 3.5" 480X320
I roto i te taonga: 1012 pcs
Tikiake: SK-GEN4-35D-CLB.pdf
RFQ
SK-GEN4-35D-PI
SK-GEN4-35D-PI
Tikiake: SK-GEN4-35D-PI.pdf
SK-GEN4-32DT
SK-GEN4-32DT
Tikiake: SK-GEN4-32DT.pdf
SK-GEN4-32PT
SK-GEN4-32PT
Tikiake: SK-GEN4-32PT.pdf
SK-GEN4-35D-CLB-PI
SK-GEN4-35D-CLB-PI
Tikiake: SK-GEN4-35D-CLB-PI.pdf
SK-GEN4-35DCT-CLB
SK-GEN4-35DCT-CLB
I roto i te taonga: 824 pcs
Tikiake: SK-GEN4-35DCT-CLB.pdf
SK-GEN4-35D-CLB-AR
SK-GEN4-35D-CLB-AR
I roto i te taonga: 999 pcs
Tikiake: SK-GEN4-35D-CLB-AR.pdf
SK-GEN4-32DT-AR
SK-GEN4-32DT-AR
Tikiake: SK-GEN4-32DT-AR.pdf
SK-GEN4-35D-AR
SK-GEN4-35D-AR
Tikiake: SK-GEN4-35D-AR.pdf
SK-GEN4-32PT-PI
SK-GEN4-32PT-PI