SK-GEN4-32D
4D Systems4D Systems
SK-GEN4-32D Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SK-GEN4-32D
Kaihanga / Waitohu: 4D Systems
Whakaahuatanga hua DISPLAY LCD TFT 3.2" 240X320
Ngā Rauemi: 1.SK-GEN4-32D.pdf2.SK-GEN4-32D.pdf3.SK-GEN4-32D.pdf4.SK-GEN4-32D.pdf5.SK-GEN4-32D.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SK-GEN4-32D
Tau Wae SK-GEN4-32D Kaihanga 4D Systems
Whakaahuatanga DISPLAY LCD TFT 3.2" 240X320 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te tiro i te rohe 48.60mm W x 64.80mm H Papamahi -
Raupapa gen4 Ētahi Ingoa 1613-1301
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Atanga Parallel/Serial Tae Peera Red, Green, Blue (RGB)
Rahi Rawa - Pihanga Pihanga 240 x 320
Poutoro Poto 0.20mm W x 0.20mm H Momo Whakaatu TFT - Color
Whakaatu Aratau Transmissive Rahi Mata Mataara 3.2" (81.28mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel/Serial 3.2" (81.28mm) 240 x 320 Maama LED - White
Tae Papamuri -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SK-GEN4-32D-CLB-AR
SK-GEN4-32D-CLB-AR
Kaihanga: 4D Systems
Whakaahuatanga: DISPLAY LCD TFT 3.2" 240X320
I roto i te taonga: 1300 pcs
Tikiake: SK-GEN4-32D-CLB-AR.pdf
RFQ
SK-GEN4-28PT
SK-GEN4-28PT
Kaihanga: 4D Systems
Whakaahuatanga: DISPLAY LCD TFT 2.8" 240X320
I roto i te taonga: 1818 pcs
Tikiake: SK-GEN4-28PT.pdf
RFQ
SK-GEN4-32D-PI
SK-GEN4-32D-PI
Tikiake: SK-GEN4-32D-PI.pdf
SK-GEN4-28DT-PI
SK-GEN4-28DT-PI
Tikiake: SK-GEN4-28DT-PI.pdf
SK-GEN4-28DT
SK-GEN4-28DT
Tikiake: SK-GEN4-28DT.pdf
SK-GEN4-32D-AR
SK-GEN4-32D-AR
Tikiake: SK-GEN4-32D-AR.pdf
SK-GEN4-32DCT-CLB
SK-GEN4-32DCT-CLB
I roto i te taonga: 961 pcs
Tikiake: SK-GEN4-32DCT-CLB.pdf
SK-GEN4-32D-CLB
SK-GEN4-32D-CLB