SK-GEN4-24D
4D Systems4D Systems
SK-GEN4-24D Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SK-GEN4-24D
Kaihanga / Waitohu: 4D Systems
Whakaahuatanga hua DISPLAY LCD TFT 2.4" 240X320
Ngā Rauemi: 1.SK-GEN4-24D.pdf2.SK-GEN4-24D.pdf3.SK-GEN4-24D.pdf4.SK-GEN4-24D.pdf5.SK-GEN4-24D.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SK-GEN4-24D
Tau Wae SK-GEN4-24D Kaihanga 4D Systems
Whakaahuatanga DISPLAY LCD TFT 2.4" 240X320 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te tiro i te rohe 36.70mm W x 49.00mm H Papamahi -
Raupapa gen4 Ētahi Ingoa 1613-1289
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Atanga I²C, SPI, TTL Tae Peera Red, Green, Blue (RGB)
Rahi Rawa - Pihanga Pihanga 240 x 320
Poutoro Poto 0.15mm W x 0.15mm H Momo Whakaatu TFT - Color
Whakaatu Aratau Transmissive Rahi Mata Mataara 2.4" (60.96mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color I²C, SPI, TTL 2.4" (60.96mm) 240 x 320 Maama LED - White