SK-144G2-AR
4D Systems4D Systems
SK-144G2-AR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SK-144G2-AR
Kaihanga / Waitohu: 4D Systems
Whakaahuatanga hua KIT ULCD-144G2-AR USD4GB UUSBPA5
Ngā Rauemi: 1.SK-144G2-AR.pdf2.SK-144G2-AR.pdf3.SK-144G2-AR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SK-144G2-AR
Tau Wae SK-144G2-AR Kaihanga 4D Systems
He Rahinga Kei te wātea 1361 pcs Pepa Raraunga 1.SK-144G2-AR.pdf2.SK-144G2-AR.pdf3.SK-144G2-AR.pdf
Te tiro i te rohe 25.50mm W x 26.50mm H Papamahi -
Raupapa - Ētahi Ingoa 1613-1035
SK144G2AR
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Atanga Parallel, 8-Bit
Tae Peera Red, Green, Blue (RGB) Rahi Rawa -
Pihanga Pihanga 128 x 128 Poutoro Poto -
Momo Whakaatu TFT - Color Whakaatu Aratau Transmissive
Rahi Mata Mataara 1.44" (36.57mm) Whakaahuatanga Taipitopito Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel, 8-Bit 1.44" (36.57mm) 128 x 128