GEN4-ULCD-70D-CLB
4D Systems4D Systems
GEN4-ULCD-70D-CLB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GEN4-ULCD-70D-CLB
Kaihanga / Waitohu: 4D Systems
Whakaahuatanga hua DISPLAY LCD TFT 7.0" 800X480
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 719 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 719 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GEN4-ULCD-70D-CLB
Tau Wae GEN4-ULCD-70D-CLB Kaihanga 4D Systems
Whakaahuatanga DISPLAY LCD TFT 7.0" 800X480 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te tiro i te rohe 154.00mm W x 85.92mm H Papamahi -
Raupapa gen4 Ētahi Ingoa 1613-1271
Poutoro Poto 0.19mm W x 0.18mm H Momo Whakaatu TFT - Color
Whakaatu Aratau Transmissive Rahi Mata Mataara 7" (177.80mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel/Serial 7" (177.80mm) 800 x 480 (WVGA) Maama LED - White
Tae Papamuri -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
GEN4-ULCD-70D
GEN4-ULCD-70D
Kaihanga: 4D Systems
Whakaahuatanga: DISPLAY LCD TFT 7.0" 800X480
I roto i te taonga: 787 pcs
Tikiake: GEN4-ULCD-70D.pdf
RFQ
GEN4-ULCD-70D-CLB-PI
GEN4-ULCD-70D-CLB-PI
Kaihanga: 4D Systems
I roto i te taonga: 656 pcs
Tikiake: GEN4-ULCD-70D-CLB-PI.pdf
RFQ
GEN4-ULCD-70D-CLB-SB
GEN4-ULCD-70D-CLB-SB
I roto i te taonga: 738 pcs
Tikiake: GEN4-ULCD-70D-CLB-SB.pdf
GEN4-ULCD-70D-CLB-SB-PI
GEN4-ULCD-70D-CLB-SB-PI
I roto i te taonga: 693 pcs
Tikiake: GEN4-ULCD-70D-CLB-SB-PI.pdf
GEN4-ULCD-50DT-SB-AR
GEN4-ULCD-50DT-SB-AR
Whakaahuatanga: DISPLAY LCD TFT 5.0" 800X480
I roto i te taonga: 725 pcs
Tikiake: GEN4-ULCD-50DT-SB-AR.pdf
GEN4-ULCD-70D-CLB-AR
GEN4-ULCD-70D-CLB-AR
I roto i te taonga: 693 pcs
Tikiake: GEN4-ULCD-70D-CLB-AR.pdf
GEN4-ULCD-50DT-SB
GEN4-ULCD-50DT-SB
I roto i te taonga: 677 pcs
Tikiake: GEN4-ULCD-50DT-SB.pdf
GEN4-ULCD-70D-PI
GEN4-ULCD-70D-PI
I roto i te taonga: 661 pcs
Tikiake: GEN4-ULCD-70D-PI.pdf
GEN4-ULCD-70D-CLB-SB-AR
GEN4-ULCD-70D-CLB-SB-AR