GEN4-ULCD-32D-AR
4D Systems4D Systems
GEN4-ULCD-32D-AR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GEN4-ULCD-32D-AR
Kaihanga / Waitohu: 4D Systems
Whakaahuatanga hua DISPLAY LCD TFT 3.2" 240X320
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GEN4-ULCD-32D-AR
Tau Wae GEN4-ULCD-32D-AR Kaihanga 4D Systems
Whakaahuatanga DISPLAY LCD TFT 3.2" 240X320 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te tiro i te rohe 48.60mm W x 64.80mm H Papamahi -
Raupapa gen4 Ētahi Ingoa 1613-1224
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Atanga Parallel/Serial Tae Peera Red, Green, Blue (RGB)
Rahi Rawa - Pihanga Pihanga 240 x 320
Poutoro Poto 0.20mm W x 0.20mm H Momo Whakaatu TFT - Color
Whakaatu Aratau Transmissive Rahi Mata Mataara 3.2" (81.28mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel/Serial 3.2" (81.28mm) 240 x 320 Maama LED - White