GEN4-4DPI-43CT-CLB
4D Systems4D Systems
GEN4-4DPI-43CT-CLB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GEN4-4DPI-43CT-CLB
Kaihanga / Waitohu: 4D Systems
Whakaahuatanga hua LCD CAP TOUCH 4.3" RASPBERRY PI
Ngā Rauemi: GEN4-4DPI-43CT-CLB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GEN4-4DPI-43CT-CLB
Tau Wae GEN4-4DPI-43CT-CLB Kaihanga 4D Systems
Whakaahuatanga LCD CAP TOUCH 4.3" RASPBERRY PI Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1691 pcs Pepa Raraunga GEN4-4DPI-43CT-CLB.pdf
Te tiro i te rohe 95.04mm W x 53.86mm H Papamahi Capacitive
Raupapa gen4-4DPi Ētahi Ingoa 1613-1405
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Atanga SPI
Tae Peera Red, Green, Blue (RGB) Rahi Rawa -
Pihanga Pihanga 480 x 272 Poutoro Poto 0.20mm W x 0.20mm H
Momo Whakaatu TFT - Color Whakaatu Aratau Transmissive
Rahi Mata Mataara 4.3" (109.22mm) Whakaahuatanga Taipitopito Capacitive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color SPI 4.3" (109.22mm) 480 x 272
Maama LED - White Tae Papamuri -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
GEN4-4DCAPE-50T
GEN4-4DCAPE-50T
Kaihanga: 4D Systems
Whakaahuatanga: LCD CAPE 5.0" RES TOUCH