4DLCD-32QA
4D Systems4D Systems
4DLCD-32QA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 4DLCD-32QA
Kaihanga / Waitohu: 4D Systems
Whakaahuatanga hua LCD TFT 3.2" 240X320 RGB 65K
Ngā Rauemi: 1.4DLCD-32QA.pdf2.4DLCD-32QA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 4DLCD-32QA
Tau Wae 4DLCD-32QA Kaihanga 4D Systems
Whakaahuatanga LCD TFT 3.2" 240X320 RGB 65K Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3228 pcs Pepa Raraunga 1.4DLCD-32QA.pdf2.4DLCD-32QA.pdf
Te tiro i te rohe 49.80mm W x 70.20mm H Papamahi Resistive
Raupapa - Ētahi Ingoa 1613-1020
4DLCD-32Q
4DLCD32Q
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Atanga Parallel, 16-Bit (RGB)
Tae Peera Red, Green, Blue (RGB) Rahi Rawa -
Pihanga Pihanga 240 x 320 Poutoro Poto -
Momo Whakaatu TFT - Color Whakaatu Aratau Transmissive
Rahi Mata Mataara 3.2" (81.28mm) Whakaahuatanga Taipitopito Resistive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color Parallel, 16-Bit (RGB) 3.2" (81.28mm) 240 x 320