UY-500/BTL
3M3M
UY-500/BTL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: UY-500/BTL
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN SPLICE 22-26 AWG IDC
Ngā Rauemi: 1.UY-500/BTL.pdf2.UY-500/BTL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o UY-500/BTL
Tau Wae UY-500/BTL Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 1740 pcs Pepa Raraunga 1.UY-500/BTL.pdf2.UY-500/BTL.pdf
Waea Wire 22-26 AWG Whakamutunga IDC
Momo Waea Butt Splice, Closed End, Individual Openings Raupapa Scotchlok™
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 00051115260988
Te maha o nga Whakauru Wire 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Te whakamamae Fully Insulated Ngā āhuatanga Gel Filled
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SA4-X
SA4-X
Kaihanga: Panduit
Whakaahuatanga: CONN SPLICE 4 AWG CRIMP PAN-LUG
I roto i te taonga: 5995 pcs
Tikiake: SA4-X.pdf
RFQ
94794
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CONN BUTT SPLICE 6 AWG CRIMP
I roto i te taonga: 4553 pcs
Tikiake:
RFQ
UY-25/PACK
UY-25/PACK
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: CONN SPLICE 22-26 AWG IDC
Tikiake: UY-25/PACK.pdf
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CRIMP SLEEVE
Tikiake: 1194259-1.pdf
323757
Whakaahuatanga: CONN SPLICE 10-12 AWG CRIMP
Tikiake: 323757.pdf
SCS400-6
SCS400-6
Kaihanga: Panduit
Whakaahuatanga: CONN SPLICE 400 MCM CRIMP
Tikiake: SCS400-6.pdf
Kaihanga: Master Appliance Corp.
Whakaahuatanga: BUTT SPLICE CONN 18-20AWG 100/PK
Tikiake:
Kaihanga: Weidmuller
Whakaahuatanga: CONN SPLICE 14-18 AWG PUSH 100PC
PS1-E
PS1-E
Whakaahuatanga: CONN INLINE 100000-130000 CMA
Tikiake: PS1-E.pdf
PCSBMT350-6S-2Y
PCSBMT350-6S-2Y
Whakaahuatanga: CONN INLINE TAP 350 MCM-10 AWG
I roto i te taonga: 818 pcs
Tikiake: PCSBMT350-6S-2Y.pdf
BS18-L
BS18-L
Whakaahuatanga: CONN SPLICE 18-22 AWG CRIMP
Tikiake: BS18-L.pdf
Whakaahuatanga: CONN INLINE 779-2680 CMA CRIMP
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel