TMW.330-1.85"
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TMW.330-1.85"
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua HEAT SHRINK TMW .330 PK 1.85 IN
Ngā Rauemi: 1.TMW.330-1.85".pdf2.TMW.330-1.85".pdf3.TMW.330-1.85".pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TMW.330-1.85"
Tau Wae TMW.330-1.85" Kaihanga 3M
Momo Tubing, Semi Rigid Ratonga Whakamuri 3 to 1
Hurihia te Tae 135°C Raupapa TMW
Te Maama o te Wall Wall 0.059" (1.50mm) Ētahi Ingoa 00051135378878
Tae Mahi -55°C ~ 110°C Tuhinga Polyolefin (PO)
Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks Te roa 0.154' (46.99mm, 1.85")
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Raina Whakauru - I whakaratohia 0.330" (8.38mm)
Rawa Whakauru - Whakaora 0.165" (4.19mm) Ngā āhuatanga Adhesive Lined
Whakaahuatanga Taipitopito Heat Shrink Tubing, Semi Rigid 0.330" (8.38mm) 3 to 1 Pink 0.154' (46.99mm, 1.85") Tae Pink