SPD08-050-RB-TR
3M3M
SPD08-050-RB-TR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SPD08-050-RB-TR
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.031
Ngā Rauemi: 1.SPD08-050-RB-TR.pdf2.SPD08-050-RB-TR.pdf3.SPD08-050-RB-TR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SPD08-050-RB-TR
Tau Wae SPD08-050-RB-TR Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN EDGE DUAL FMALE 50POS 0.031 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Whakamutunga Solder Raupapa SPD08
Pānuitia atu Dual Pana 0.031" (0.80mm)
Packaging Tape & Reel (TR) Ētahi Ingoa 00076308602475
3M12037TR
SPD08050RBTR
XF003825635
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Tūnga / Bay / Rarangi - Tau o nga Tauranga 50
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Whakangungu Liquid Crystal Polymer (LCP), Glass Filled Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ira Female
Feature Feature - Ngā āhuatanga Board Guide
Momo Hoapā Cantilever Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakaaetia te Poaka Whakaoti 30.0µin (0.76µm) Whakautu Whakamutunga Gold
Tae Black Momo Kāri Non Specified - Dual Edge
Kapeke Kaata 0.062" (1.57mm)