SLIC-5.6X33-BA/SES
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SLIC-5.6X33-BA/SES
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua AERIAL CLOSURE KIT
Ngā Rauemi: 1.SLIC-5.6X33-BA/SES.pdf2.SLIC-5.6X33-BA/SES.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 791 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 791 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SLIC-5.6X33-BA/SES
Tau Wae SLIC-5.6X33-BA/SES Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 791 pcs Pepa Raraunga 1.SLIC-5.6X33-BA/SES.pdf2.SLIC-5.6X33-BA/SES.pdf
Momo Aerial Closure, Free-Breathing Te whakatuwheratanga o te pouaka 21.00" (533.4mm)
Raupapa SLiC™ Ētahi Ingoa 00054007926092
3M162265
SLIC-5.6X33-BA/SES-ND
Te maha o nga Pane Waea 1200 Pairs @ 26 AWG Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks Te roa - Whānui 33.00" (838.2mm)
Taitapa - I roto 5.600" (142.24mm) Whakaahuatanga Taipitopito Wire Splice Aerial Closure, Free-Breathing 33.00" (838.2mm) 1200 Pairs @ 26 AWG