SJ-5008-GRAY
3M3M
SJ-5008-GRAY Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SJ-5008-GRAY
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua BUMPER SQUARE 0.5" L X 0.5"W GRY
Ngā Rauemi: 1.SJ-5008-GRAY.pdf2.SJ-5008-GRAY.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
80 pcs
160 pcs
320 pcs
560 pcs
1040 pcs
2560 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SJ-5008-GRAY
Tau Wae SJ-5008-GRAY Kaihanga 3M
Whakaahuatanga BUMPER SQUARE 0.5" L X 0.5"W GRY Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1074713 pcs Pepa Raraunga 1.SJ-5008-GRAY.pdf2.SJ-5008-GRAY.pdf
Momo Bumper Te matotoru 0.120" (3.05mm)
Rahi / Rahi 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm) Hanga Square, Tapered
Raupapa Bumpon™, SJ5000 Ētahi Ingoa 00021200673788
3M162234
SJ-5008-GRAY-ND
Momo Tae Adhesive, Rubber Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Tuhinga Polyurethane Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Te pakeke 72 Shore M
Puka Sheet Whakaahuatanga Taipitopito Bumper Square, Tapered 0.500" L x 0.500" W (12.70mm x 12.70mm) Polyurethane Gray
Tae Gray
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SJ-5003 (WHITE)
SJ-5003 (WHITE)
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: BUMPER CYLINDRICAL 0.44" DIA WHT
I roto i te taonga: 1040497 pcs
Tikiake: SJ-5003 (WHITE).pdf
RFQ
SJ-5003 (BLACK)
SJ-5003 (BLACK)
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: BUMPER CYLINDRICAL 0.44" DIA BLK
I roto i te taonga: 1076978 pcs
Tikiake: SJ-5003 (BLACK).pdf
RFQ
SJ-5009 (BROWN)
SJ-5009 (BROWN)
Whakaahuatanga: BUMPER CYLINDRICAL 0.88" DIA BRN
Tikiake: SJ-5009 (BROWN).pdf
Whakaahuatanga: BUMPER SQUARE 0.5"L X 0.5"W BLK
Tikiake: SJ-5008-BLACK.pdf
SJ-5003 (GRAY)
SJ-5003 (GRAY)
Whakaahuatanga: BUMPER CYLINDRICAL 0.44" DIA GRY
Tikiake: SJ-5003 (GRAY).pdf
Whakaahuatanga: BUMPER SQU 0.413"L X 0.413"W BLK
Whakaahuatanga: BUMPER CYLINDRICAL 0.44" DIA BRN
Tikiake: SJ-5003 (BROWN).pdf
Whakaahuatanga: BUMPER CYLINDRICAL 0.88" DIA WHT
Tikiake: SJ-5009 (WHITE).pdf
Whakaahuatanga: BUMPER CYLINDRICAL 0.5" DIA BRN
Whakaahuatanga: BUMPER CYLINDRICAL 0.5" DIA BLK
Whakaahuatanga: BUMPER CYLINDRICAL 0.88" DIA BLK
Whakaahuatanga: BUMPER CYLINDRICAL 0.88" DIA GRY
Tikiake: SJ-5009 (GRAY).pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel