RP32-1/2X36
3M3M
RP32-1/2X36 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RP32-1/2X36
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua TAPE DBL COATED GRY 1 1/2"X 12YD
Ngā Rauemi: RP32-1/2X36.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RP32-1/2X36
Tau Wae RP32-1/2X36 Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 3198 pcs Pepa Raraunga RP32-1/2X36.pdf
Whānui 0.50" (12.70mm) 1/2" Whakamahi General Purpose
Te Maama - Te Whakatairanga, Te Kawe - Te matotoru - te awhi -
Te matotoru 0.0320" (32.0 mils, 0.813mm) Taerangi Tea 200°F (93°C)