PK5-050P-CLT-2-GGF
3M3M
PK5-050P-CLT-2-GGF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PK5-050P-CLT-2-GGF
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 50POS .5MM VERT SMD
Ngā Rauemi: PK5-050P-CLT-2-GGF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PK5-050P-CLT-2-GGF
Tau Wae PK5-050P-CLT-2-GGF Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN PLUG 50POS .5MM VERT SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5652 pcs Pepa Raraunga PK5-050P-CLT-2-GGF.pdf
Raupapa Pak 5, PK5 Pana 0.020" (0.50mm)
Packaging Tape & Reel (TR) Ētahi Ingoa 0-00-51111-74134-4
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 50
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nga Tae Whakamuri 4mm, 5mm, 6mm Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei i runga i te Poari 0.119" (3.02mm) Ngā āhuatanga Board Guide, Solder Retention
Whakaahuatanga Taipitopito 50 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Surface Mount Gold Whakaaetia te Poaka Whakaoti 2.00µin (0.051µm)