PK10M-050P-SMR-DA
Hua Hua
Tau Wae: PK10M-050P-SMR-DA
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 50POS 1MM R/A SMD
Ngā Rauemi: PK10M-050P-SMR-DA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PK10M-050P-SMR-DA
Tau Wae PK10M-050P-SMR-DA Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN PLUG 50POS 1MM R/A SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 13343 pcs Pepa Raraunga PK10M-050P-SMR-DA.pdf
Raupapa Pak 10, PK10M Pana 0.039" (1.00mm)
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 00051119901894
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 50
Momo Tae Surface Mount, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nga Tae Whakamuri - Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei i runga i te Poari 0.248" (6.30mm)
Ngā āhuatanga Board Guide, Solder Retention Whakaahuatanga Taipitopito 50 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Surface Mount, Right Angle Gold