P50LE-080P1-RR1-TGF
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P50LE-080P1-RR1-TGF
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 80POS R/A .050" GOL
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P50LE-080P1-RR1-TGF
Tau Wae P50LE-080P1-RR1-TGF Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN PLUG 80POS R/A .050" GOL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4709 pcs Pepa Raraunga
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Cable/Wire Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa Pak 50, P50LE Mokowhitu Haupae - Te Tae -
Pitch - Mating 0.050" (1.27mm) Packaging Bulk
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Ētahi Ingoa 04801146864
Tae Mahi -55°C ~ 85°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 80
Momo Tae Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Teitei Whakanoho 0.276" (7.00mm) Tae Whakanoho Brown
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Board Lock
Pato Tere Latch Holder Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole, Right Angle 80 position 0.050" (1.27mm)
Whakatauranga onamata 0.5A Momo Hoapā Center Strip Contact
Hoahoa Whakapā - Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.118" (3.00mm) Whakaauau te Whakaaetanga - Tae -