P50LE-040P1-SML-TGF
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P50LE-040P1-SML-TGF
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 40POS VERT SMD .050
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P50LE-040P1-SML-TGF
Tau Wae P50LE-040P1-SML-TGF Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN PLUG 40POS VERT SMD .050 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5365 pcs Pepa Raraunga
Pitch - Mating 0.050" (1.27mm) Packaging Bulk
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Ētahi Ingoa 04801146851
Tae Mahi -55°C ~ 85°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 40
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Teitei Whakanoho 0.197" (5.00mm) Tae Whakanoho Brown
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Board Guide
Pato Tere Latch Holder Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Surface Mount 40 position 0.050" (1.27mm)
Whakatauranga onamata 0.5A Momo Hoapā Center Strip Contact