P50LE-030P1-R1-DA
3M3M
P50LE-030P1-R1-DA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P50LE-030P1-R1-DA
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 30POS STR .050" GOLD
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
208 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P50LE-030P1-R1-DA
Tau Wae P50LE-030P1-R1-DA Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN PLUG 30POS STR .050" GOLD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 23263 pcs Pepa Raraunga
Pitch - Mating 0.050" (1.27mm) Packaging Bulk
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Ētahi Ingoa 0-00-51111-74095-8
P50LE030P1R1DA
Tae Mahi -55°C ~ 85°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 30
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Polyphenylene Sulfide (PPS), Glass Filled Teitei Whakanoho 0.197" (5.00mm)
Tae Whakanoho Brown Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Board Lock Pato Tere Latch Holder
Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole 30 position 0.050" (1.27mm) Whakatauranga onamata 0.5A
Momo Hoapā Center Strip Contact Hoahoa Whakapā -
Whakaaetanga Mea Phosphor Bronze Whakapā mai te roa - Pouaka 0.118" (3.00mm)