P50L-080P-RR1-TGF
Hua Hua
Tau Wae: P50L-080P-RR1-TGF
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 80POS R/A .050" GOL
Ngā Rauemi: P50L-080P-RR1-TGF.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P50L-080P-RR1-TGF
Tau Wae P50L-080P-RR1-TGF Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN PLUG 80POS R/A .050" GOL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5225 pcs Pepa Raraunga P50L-080P-RR1-TGF.pdf
Raupapa Pak 50, P50L Pana 0.050" (1.27mm)
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 15001456704
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 80
Momo Tae Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nga Tae Whakamuri - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei i runga i te Poari 0.275" (6.99mm) Ngā āhuatanga Board Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 80 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Through Hole, Right Angle Gold Whakaaetia te Poaka Whakaoti 2.00µin (0.051µm)