P50L-060S-D-DA
Hua Hua
Tau Wae: P50L-060S-D-DA
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN SOCKET 60POS .050" STR
Ngā Rauemi: P50L-060S-D-DA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P50L-060S-D-DA
Tau Wae P50L-060S-D-DA Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN SOCKET 60POS .050" STR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 14690 pcs Pepa Raraunga P50L-060S-D-DA.pdf
Raupapa Pak 50, P50L RoHS Tūnga Bulk
Ētahi Ingoa 80000923963 Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 60 Te maha o nga Kaihautū 0.050" (1.27mm)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Waehanga Kaihanga P50L-060S-D-DA
Length - Pouaka (Tae) 10mm, 12mm Teitei i runga i te Poari 0.331" (8.40mm)
Ngā āhuatanga Board Lock, Flange Whakaahua nui 60 Position Connector Socket, Outer Shroud Contacts Through Hole Gold
Whakaahuatanga CONN SOCKET 60POS .050" STR Whakaaetia te Poaka Whakaoti Gold