P50-052S-EA
3M3M
P50-052S-EA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P50-052S-EA
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN SOCKET 52POS STR WIREMOUNT
Ngā Rauemi: P50-052S-EA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P50-052S-EA
Tau Wae P50-052S-EA Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN SOCKET 52POS STR WIREMOUNT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8316 pcs Pepa Raraunga P50-052S-EA.pdf
Momo Waea Ribbon Cable Waea Wire 28 AWG
Raupapa Pak 50, P50 Mokowā Haupae -
Pana 0.050" (1.27mm) Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 00051115595110
Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 52 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Pato Tere Latch Lock Whakaahuatanga Taipitopito 52 Position Rectangular Socket Connector IDC Gold 28 AWG