P10-010PLT-A-G
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P10-010PLT-A-G
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN STACKING 10POS 1MM SMD
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P10-010PLT-A-G
Tau Wae P10-010PLT-A-G Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN STACKING 10POS 1MM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4411 pcs Pepa Raraunga
Raupapa P10 Pana 0.039" (1.00mm)
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 15021014400
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 10
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nga Tae Whakamuri 2mm Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei i runga i te Poari - Ngā āhuatanga Board Guide
Whakaahuatanga Taipitopito 10 Position Connector Stacking Compression Surface Mount Gold Whakaaetia te Poaka Whakaoti 8.00µin (0.203µm)