P08-080HLC-E-G
3M3M
P08-080HLC-E-G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P08-080HLC-E-G
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN HERMAPHROD 80POS .8MM SM
Ngā Rauemi: P08-080HLC-E-G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P08-080HLC-E-G
Tau Wae P08-080HLC-E-G Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN HERMAPHROD 80POS .8MM SM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5929 pcs Pepa Raraunga P08-080HLC-E-G.pdf
Raupapa P08 Pana 0.031" (0.80mm)
Packaging Tube Ētahi Ingoa 0-45-47452-16497-4
JE150310629
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 80
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nga Tae Whakamuri 11.5mm Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei i runga i te Poari 0.329" (8.35mm) Ngā āhuatanga Board Guide, Solder Retention
Whakaahuatanga Taipitopito 80 Position Connector Self Mating, Non-Gendered Surface Mount Gold Whakaaetia te Poaka Whakaoti 8.00µin (0.203µm)