P08-050SLTC-B-G
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P08-050SLTC-B-G
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN SOCKET 50POS .8MM VERT SMD
Ngā Rauemi: P08-050SLTC-B-G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P08-050SLTC-B-G
Tau Wae P08-050SLTC-B-G Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN SOCKET 50POS .8MM VERT SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4558 pcs Pepa Raraunga P08-050SLTC-B-G.pdf
Raupapa P08 Pana 0.031" (0.80mm)
Packaging Tape & Reel (TR) Ētahi Ingoa 04547452164790
JE150310439
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 50
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nga Tae Whakamuri 6mm, 7mm, 8mm Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei i runga i te Poari 0.205" (5.20mm) Ngā āhuatanga Board Guide
Whakaahuatanga Taipitopito 50 Position Connector Socket, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold Whakaaetia te Poaka Whakaoti 8.00µin (0.203µm)