P08-040-PL-B-G
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P08-040-PL-B-G
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 40POS
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P08-040-PL-B-G
Tau Wae P08-040-PL-B-G Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN PLUG 40POS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 31790 pcs Pepa Raraunga
Raupapa P08 Pana 0.031" (0.80mm)
Packaging Tube Ētahi Ingoa 04547452165421
JE150311080
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 40
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nga Tae Whakamuri 4mm, 7mm Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei i runga i te Poari 0.147" (3.72mm)
Ngā āhuatanga Board Guide Whakaahuatanga Taipitopito 40 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Surface Mount Gold