P08-026PLTC-A-G
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P08-026PLTC-A-G
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 26POS
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P08-026PLTC-A-G
Tau Wae P08-026PLTC-A-G Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN PLUG 26POS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 59983 pcs Pepa Raraunga
Raupapa P08 Pana 0.031" (0.80mm)
Packaging Tape & Reel (TR) Ētahi Ingoa 04547452165322
JE150310983
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 26
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nga Tae Whakamuri 3mm, 6mm Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei i runga i te Poari 0.107" (2.72mm)
Ngā āhuatanga Board Guide Whakaahuatanga Taipitopito 26 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Surface Mount Gold