P05N-080ST-A-G
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P05N-080ST-A-G
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN SOCKET 80POS .5MM VERT SMD
Ngā Rauemi: P05N-080ST-A-G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P05N-080ST-A-G
Tau Wae P05N-080ST-A-G Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN SOCKET 80POS .5MM VERT SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 25716 pcs Pepa Raraunga P05N-080ST-A-G.pdf
Raupapa P05N Pana 0.020" (0.50mm)
Packaging Tape & Reel (TR) Ētahi Ingoa 00048011463001
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 80
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nga Tae Whakamuri 3mm Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei i runga i te Poari 0.093" (2.35mm)
Ngā āhuatanga Solder Retention Whakaahuatanga Taipitopito 80 Position Connector Socket, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold