P05N-040ST-B-G
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: P05N-040ST-B-G
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN SOCKT 40POS .5MM VERT SMD
Ngā Rauemi: 1.P05N-040ST-B-G.pdf2.P05N-040ST-B-G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o P05N-040ST-B-G
Tau Wae P05N-040ST-B-G Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN SOCKT 40POS .5MM VERT SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 47898 pcs Pepa Raraunga 1.P05N-040ST-B-G.pdf2.P05N-040ST-B-G.pdf
Raupapa P05N Pana 0.020" (0.50mm)
Packaging Tape & Reel (TR) Ētahi Ingoa 15020145809
3M9693TR
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 40
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Nga Tae Whakamuri 4mm, 5mm, 6mm Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei i runga i te Poari 0.120" (3.05mm)
Ngā āhuatanga Solder Retention Whakaahuatanga Taipitopito 40 Position Connector Socket, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold