N7E50-Q516EB-40
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: N7E50-Q516EB-40
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN COMPACT FLASH
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2625 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o N7E50-Q516EB-40
Tau Wae N7E50-Q516EB-40 Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 20860 pcs Pepa Raraunga
Raupapa N7E50 Packaging Tray
Ētahi Ingoa 58887719987092
XA007005763
Tau o nga Tauranga 50
Momo Tae Surface Mount, Right Angle Tae Whakatu Normal, Standard - Top
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Teitei i runga i te Poari 0.183" (4.65mm) Ngā āhuatanga Board Guide, Cable Guide
Tuhinga Ejector - Whakaahuatanga Taipitopito 50 Position Card Connector CompactFlash® - Type I, II Surface Mount, Right Angle Gold