N7E50-M516EB-40
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: N7E50-M516EB-40
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN COMPACT FLASH CARD R/A SMD
Ngā Rauemi: 1.N7E50-M516EB-40.pdf2.N7E50-M516EB-40.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2160 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o N7E50-M516EB-40
Tau Wae N7E50-M516EB-40 Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 30665 pcs Pepa Raraunga 1.N7E50-M516EB-40.pdf2.N7E50-M516EB-40.pdf
Raupapa N7E50 Packaging Tray
Ētahi Ingoa 00051111053638
XA007000020
Tau o nga Tauranga 50
Momo Tae Surface Mount, Right Angle Tae Whakatu Normal, Standard - Top
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Teitei i runga i te Poari 0.248" (6.30mm) Ngā āhuatanga Board Guide, Card Guide
Tuhinga Ejector - Whakaahuatanga Taipitopito 50 Position Card Connector CompactFlash® - Type I, II Surface Mount, Right Angle Gold