N3429-5602UG
3M3M
N3429-5602UG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: N3429-5602UG
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN HEADER 26POS R/A LONG LATCH
Ngā Rauemi: N3429-5602UG.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o N3429-5602UG
Tau Wae N3429-5602UG Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN HEADER 26POS R/A LONG LATCH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4649 pcs Pepa Raraunga N3429-5602UG.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa 3000 Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.100" (2.54mm)
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Ētahi Ingoa 05113862059
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 2
Teitei Whakanoho 0.340" (8.64mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Keying Slot, Mounting Flange
Pato Tere Latch Lock/Eject Hooks, Long Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole, Right Angle 26 position 0.100" (2.54mm)
Whakatauranga onamata 1A Momo Hoapā Male Pin
Hoahoa Whakapā Square Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.112" (2.84mm) Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.240" (6.10mm)