N3429-1002RB
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: N3429-1002RB
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN HEADER 26POS R/A .100 GOLD
Ngā Rauemi: N3429-1002RB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
750 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o N3429-1002RB
Tau Wae N3429-1002RB Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN HEADER 26POS R/A .100 GOLD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 31262 pcs Pepa Raraunga N3429-1002RB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Te whakaheke Shrouded - 3 Wall
Raupapa 3000 Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.100" (2.54mm)
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Ētahi Ingoa 00051119903294
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 26
Momo Tae Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rauemi Whakanoho Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT), Polyester, Glass Filled Teitei Whakanoho 0.310" (7.87mm)
Tae Whakanoho Black Tiaki Ingoa -
Ngā āhuatanga Keying Slot, Mounting Flange Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole, Right Angle 26 position 0.100" (2.54mm) Whakatauranga onamata 1.75A
Momo Hoapā Male Pin Hoahoa Whakapā Square
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakapā mai te roa - Pouaka 0.112" (2.84mm)
Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.240" (6.10mm) Whakaaho i te Poari Moti - Pouaka 200.0µin (5.08µm)