N3428-5503
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: N3428-5503
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN HEADER 20PS R/A SHORT LATCH
Ngā Rauemi: N3428-5503.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o N3428-5503
Tau Wae N3428-5503 Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 4219 pcs Pepa Raraunga N3428-5503.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa 3000 Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.100" (2.54mm)
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Ētahi Ingoa 05111165241
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 20
Momo Tae Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Teitei Whakanoho 0.340" (8.64mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Keying Slot, Mounting Flange
Pato Tere Latch Lock/Eject Hooks, Short Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole, Right Angle 20 position 0.100" (2.54mm)
Whakatauranga onamata 1.75A Momo Hoapā Male Pin
Hoahoa Whakapā Square Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.155" (3.94mm) Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.240" (6.10mm)