N2550-50K2-RB
3M3M
N2550-50K2-RB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: N2550-50K2-RB
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN HEADER 50POS R/A GOLD T/H
Ngā Rauemi: 1.N2550-50K2-RB.pdf2.N2550-50K2-RB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
896 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o N2550-50K2-RB
Tau Wae N2550-50K2-RB Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN HEADER 50POS R/A GOLD T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 34945 pcs Pepa Raraunga 1.N2550-50K2-RB.pdf2.N2550-50K2-RB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa 2500 Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.100" (2.54mm)
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Ētahi Ingoa 05111165450
N2550-50K2RB
N2550-50K2RB-ND
N255050K2RB
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 50
Momo Tae Through Hole, Right Angle Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Nga Tae Whakamuri - Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Teitei Whakanoho 0.338" (8.59mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Keying Slot
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole, Right Angle 50 position 0.100" (2.54mm)
Whakatauranga onamata 1.75A Momo Hoapā Male Pin
Hoahoa Whakapā Square Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.112" (2.84mm) Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.243" (6.17mm)