N2540-6003-UG
3M3M
N2540-6003-UG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: N2540-6003-UG
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN HEADER 40POS STR GOLD T/H
Ngā Rauemi: 1.N2540-6003-UG.pdf2.N2540-6003-UG.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o N2540-6003-UG
Tau Wae N2540-6003-UG Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN HEADER 40POS STR GOLD T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 3966 pcs Pepa Raraunga 1.N2540-6003-UG.pdf2.N2540-6003-UG.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa 2500 Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.100" (2.54mm)
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Ētahi Ingoa 05113860306
N2540-6003UG
N2540-6003UG-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 40
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Teitei Whakanoho 0.390" (9.91mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Keying Slot
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole 40 position 0.100" (2.54mm)
Whakatauranga onamata 1.75A Momo Hoapā Male Pin
Hoahoa Whakapā Square Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.155" (3.94mm) Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.243" (6.17mm)