N2540-5002-UB
3M3M
N2540-5002-UB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: N2540-5002-UB
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN HEADER 40POS R/A GOLD T/H
Ngā Rauemi: 1.N2540-5002-UB.pdf2.N2540-5002-UB.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o N2540-5002-UB
Tau Wae N2540-5002-UB Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN HEADER 40POS R/A GOLD T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5370 pcs Pepa Raraunga 1.N2540-5002-UB.pdf2.N2540-5002-UB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Kāhua Board to Board or Cable Te whakaheke Shrouded - 4 Wall
Raupapa 2500 Mokowhitu Haupae - Te Tae 0.100" (2.54mm)
Pitch - Mating 0.100" (2.54mm) Packaging Bulk
Te Whakaaranga Whakawhānui Whānui - Ētahi Ingoa 05400752028
N2540-5002UB
N2540-5002UB-ND
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Tau o nga Rarangi 2
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 40
Momo Tae Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0 Nga Tae Whakamuri -
Teitei Whakanoho 0.338" (8.59mm) Tae Whakanoho Black
Tiaki Ingoa - Ngā āhuatanga Keying Slot
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito Connector Header Through Hole, Right Angle 40 position 0.100" (2.54mm)
Whakatauranga onamata 1.75A Momo Hoapā Male Pin
Hoahoa Whakapā Square Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakapā mai te roa - Pouaka 0.112" (2.84mm) Whakaauau te Whakaaetanga - Tae 0.243" (6.17mm)