| Tau Wae | MVU14-250DMFK | Kaihanga | 3M |
|---|---|---|---|
| He Rahinga Kei te wātea | 4470 pcs | Pepa Raraunga | 1.MVU14-250DMFK.pdf2.MVU14-250DMFK.pdf |
| Waea Wire | 14-16 AWG | Whakamutunga | Crimp |
| Momo Waea | Stacked | Taepa Tapa | 0.250" (6.35mm) |
| Tapapa Tapa | 0.032" (0.81mm) | Tapanga Tapanga | - |
| Raupapa | Scotchlok™ | Packaging | Bulk |
Momo Tae | Free Hanging (In-Line) |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) | Te roa - Whānui | 0.870" (22.10mm) |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Contains lead / RoHS non-compliant | Ko te Waimotu Itirangi | 0.170" (4.32mm) |
| Te whakamamae | Non-Mating End Insulated | Ira | Female and Male |
| Ngā āhuatanga | Butted Seam | Whakaahuatanga Taipitopito | 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female and Male 14-16 AWG Crimp Connector Non-Mating End Insulated |