MVU14-110DFK-A
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MVU14-110DFK-A
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN FORK
Ngā Rauemi: MVU14-110DFK-A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MVU14-110DFK-A
Tau Wae MVU14-110DFK-A Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN FORK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 259597 pcs Pepa Raraunga MVU14-110DFK-A.pdf
Waea Wire 14-16 AWG Whakamutunga Crimp
Momo Waea Standard Taepa Tapa 0.110" (2.79mm)
Tapapa Tapa 0.020" (0.51mm) Tapanga Tapanga -
Raupapa Scotchlok™ Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 00051128574386
Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa - Whānui 0.730" (18.54mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ko te Waimotu Itirangi 0.180" (4.57mm) Te whakamamae Insulated
Ira Female Ngā āhuatanga Butted Seam
Whakaahuatanga Taipitopito 0.110" (2.79mm) Quick Connect Female 14-16 AWG Crimp Connector Insulated Whakaaetanga Mea -