MU20-110/32DFK-A
3M3M
MU20-110/32DFK-A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MU20-110/32DFK-A
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN QC RCPT 22-26AWG 0.110
Ngā Rauemi: MU20-110/32DFK-A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MU20-110/32DFK-A
Tau Wae MU20-110/32DFK-A Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 484202 pcs Pepa Raraunga MU20-110/32DFK-A.pdf
Waea Wire 22-26 AWG Whakamutunga Crimp
Momo Waea Standard Taepa Tapa 0.110" (2.79mm)
Tapapa Tapa 0.032" (0.81mm) Tapanga Tapanga -
Raupapa Scotchlok™ Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 051128-57616
MU20110/32DFKA
MU2011032DFKA
Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa - Whānui 0.500" (12.70mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ko te Waimotu Itirangi 0.040" (1.02mm) Te whakamamae Non-Insulated
Ira Female Ngā āhuatanga Butted Seam
Whakaahuatanga Taipitopito 0.110" (2.79mm) Quick Connect Female 22-26 AWG Crimp Connector Non-Insulated Whakaaetanga Mea Brass
Whakautu Whakamutunga Tin Tae -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MU2029-151Y
MU2029-151Y
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: FERRITE BEAD 150 OHM 0805 1LN