MU14-187DF/FLAGX-BOTTLE
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MU14-187DF/FLAGX-BOTTLE
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN QC RCPT 14-16AWG .187 100PC
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MU14-187DF/FLAGX-BOTTLE
Tau Wae MU14-187DF/FLAGX-BOTTLE Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 1702 pcs Pepa Raraunga
Waea Wire 14-16 AWG Whakamutunga Crimp
Momo Waea Angled - 90°, Flag Taepa Tapa 0.187" (4.75mm)
Tapapa Tapa 0.020" (0.51mm) Tapanga Tapanga -
Raupapa Scotchlok™ Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 00051128590898
Momo Tae Free Hanging (In-Line), Right Angle
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa - Whānui - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ko te Waimotu Itirangi - Te whakamamae Non-Insulated
Ira Female Ngā āhuatanga Butted Seam
Whakaahuatanga Taipitopito 0.187" (4.75mm) Quick Connect Female 14-16 AWG Crimp Connector Non-Insulated 100 PC Whakaaetanga Mea Brass