MTV18-250Q
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MTV18-250Q
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua MALE DISCON VINYL INS HIGHLAND
Ngā Rauemi: MTV18-250Q.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MTV18-250Q
Tau Wae MTV18-250Q Kaihanga 3M
He Rahinga Kei te wātea 15004 pcs Pepa Raraunga MTV18-250Q.pdf
Waea Wire 18-22 AWG Whakamutunga Crimp
Momo Waea Standard Taepa Tapa 0.250" (6.35mm)
Tapapa Tapa 0.032" (0.81mm) Tapanga Tapanga -
Raupapa Highland™ Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 00051128600313
3M157481
MTV18-250Q-ND
Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 3 Weeks
Te roa - Whānui 0.930" (23.62mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ko te Waimotu Itirangi 0.145" (3.68mm) Te whakamamae Non-Mating End Insulated
Ira Male Ngā āhuatanga Butted Seam
Whakaahuatanga Taipitopito 0.250" (6.35mm) Quick Connect Male 18-22 AWG Crimp Connector Non-Mating End Insulated Whakaaetanga Mea Copper, ETP