MP2-S150G-51P1-LR
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MP2-S150G-51P1-LR
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN SOCKET 150POS 5ROW R/A GOLD
Ngā Rauemi: MP2-S150G-51P1-LR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
512 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MP2-S150G-51P1-LR
Tau Wae MP2-S150G-51P1-LR Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN SOCKET 150POS 5ROW R/A GOLD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6218 pcs Pepa Raraunga MP2-S150G-51P1-LR.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Press-Fit
Raupapa MetPak™ MP2 Pana 0.079" (2.00mm)
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 00051115303289
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 5
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 150
Tau o nga Tīwae - Momo Tae Board Edge, Through Hole, Right Angle
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Board Guide, Cap, Spacer Whakatauranga onamata 1.5A