MP2-P180-51M1-LR
3M3M
MP2-P180-51M1-LR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MP2-P180-51M1-LR
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN INV HEADER 2-FB 180POS 5ROW
Ngā Rauemi: 1.MP2-P180-51M1-LR.pdf2.MP2-P180-51M1-LR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
560 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MP2-P180-51M1-LR
Tau Wae MP2-P180-51M1-LR Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN INV HEADER 2-FB 180POS 5ROW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4225 pcs Pepa Raraunga 1.MP2-P180-51M1-LR.pdf2.MP2-P180-51M1-LR.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder
Raupapa MetPak™ MP2 Pana 0.079" (2.00mm)
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 00051111943908
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 5
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 180
Tau o nga Tīwae - Momo Tae Board Edge, Through Hole, Right Angle
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Board Guide, Inverse Whakatauranga onamata 1.5A