MP2-HS240-51-H
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MP2-HS240-51-H
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN PLUG REAR 240POS 5ROW
Ngā Rauemi: MP2-HS240-51-H.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MP2-HS240-51-H
Tau Wae MP2-HS240-51-H Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN PLUG REAR 240POS 5ROW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 18505 pcs Pepa Raraunga MP2-HS240-51-H.pdf
Raupapa MetPak™ MP2 Pana 0.079" (2.00mm)
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 00048011414621
Tau o nga Rarangi 5 Tau o nga Tauranga 240
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Standoffs
Whakaahuatanga Taipitopito 240 Position Shroud for Male Pins Connector Through Hole Whakamahi Hononga -