MP2-HP10-5GP1-TG
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MP2-HP10-5GP1-TG
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN POWER HEADR 2-FB 10POS 5ROW
Ngā Rauemi: 1.MP2-HP10-5GP1-TG.pdf2.MP2-HP10-5GP1-TG.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MP2-HP10-5GP1-TG
Tau Wae MP2-HP10-5GP1-TG Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN POWER HEADR 2-FB 10POS 5ROW Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4433 pcs Pepa Raraunga 1.MP2-HP10-5GP1-TG.pdf2.MP2-HP10-5GP1-TG.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Press-Fit
Raupapa MetPak™ MP2 Pana 0.236" (6.00mm)
Packaging Tube Ētahi Ingoa 05111153572
MP2HP105GP1TG
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 5