MP2-HP10-54P1-LR
3M3M
3M
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MP2-HP10-54P1-LR
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN HEADER VERT 10POS 5ROW GOLD
Ngā Rauemi: 1.MP2-HP10-54P1-LR.pdf2.MP2-HP10-54P1-LR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
840 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MP2-HP10-54P1-LR
Tau Wae MP2-HP10-54P1-LR Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN HEADER VERT 10POS 5ROW GOLD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 53877 pcs Pepa Raraunga 1.MP2-HP10-54P1-LR.pdf2.MP2-HP10-54P1-LR.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Press-Fit
Raupapa MetPak™ MP2 Pana 0.236" (6.00mm)
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 00051115580901
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 5