MP2-H048-41P1-S-LR
Hua Hua
Tau Wae: MP2-H048-41P1-S-LR
Kaihanga / Waitohu: 3M
Whakaahuatanga hua CONN HEADER VERT 48POS 4ROW GOLD
Ngā Rauemi: 1.MP2-H048-41P1-S-LR.pdf2.MP2-H048-41P1-S-LR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1008 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MP2-H048-41P1-S-LR
Tau Wae MP2-H048-41P1-S-LR Kaihanga 3M
Whakaahuatanga CONN HEADER VERT 48POS 4ROW GOLD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 27249 pcs Pepa Raraunga 1.MP2-H048-41P1-S-LR.pdf2.MP2-H048-41P1-S-LR.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Press-Fit
Raupapa MetPak™ MP2 Pana 0.079" (2.00mm)
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 00051111959626
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Rarangi 4
Te maha o nga Waerenga Kua Whakaritea All Tau o nga Tauranga 48
Ngā āhuatanga Board Guide, Mating Guide Whakatauranga onamata 1.5A